Fakta o Ayahuasce

Bezpečnost

Ayahuasca & bezpečnost

Je to nebezpečné? Zemřel někdy někdo po ayahuasce? To jsou běžné otázky. Je pravda, že na internetu se dočtete spoustu věcí. Mléko je super, mléko by člověk vůbec neměl pít, celozrnné pečivo je dobré, měli byste se pečivu vyhýbat, ayahuasca mění životy, kamarád měl ayahuascu a zbláznil se, jedna paní povídala....

 

Neexisuje žádný důkaz o tom, že by ayahuasca způsobila smrt. A to považte, že ayahuasca je tradiční amazonskou léčivou rostlinou s tisíciletou tradicí. Je známo, že určité léky na předpis můžou mít negativní účinky v kombinaci s ayahuascou. Proto je potřeba připravit tělo před tím, než se účastníte ceremoniálů. Ročně se tisíce lidí účastní šamanských ceremoniálů s ayahuascou, obzvláště v Peru, a vyhledávají ji právě z důvodů skutečného léčení neléčitelných nemocí a potíží. Mezi nejčastější patří těžké závislosti, deprese, chronické problémy, rakovina, cukrovka a další. Ayahuasca odhaluje opravdové spojení se životem, propojí vás s tím, kým skutečně jste, a ukáže jak nepřirozený život žijete. Když se zeptáte jakéhokoli šamana: "Zabila někdy ayahuasca někoho?" tak řeknou, že nechápou otázku protože ayahuasca je léčivá rostlina, jak by mohla zabíjet?

Hlavní příčina smrti v USA ve spojení se zdravím

Podíváte-li se na statistiky, zjistíte, že 3. nejčastější příčinou úmrtí v souvislosti se zdravím je: zdravotní péče.

Stovky tisíc lidí ročně zemře v Americe na následky předepsaných léků, neopodstatněných zákroků a nedbalost. Nemyslete si, že ČR je nějak úžasná a tam je všechno jinak.

Přes 80 000 lidí v USA zemře na následky alkoholu, přes 70 000 předávkování drogama. Toto všechno jsou problémy ve společnosti, které ayahuasca dokáže odstranit, všechny drogové a alkoholové závislosti. Existuje důvod, proč je používaná tisíce let. Věřit přírodě se vyplatí, přeci jen jsme součástí této planety a přírody, nikoli chemického nebo bankovního průmyslu. Od přirozeného žití v souladu s přírodou jsme se hodně okdklonili.

Screen Shot 2018-09-11 at 11.25.43.png

37 000 lidí zemře při nehodách na silnici

Dalších 2,35 milionů je zraněno nebo postiženo

Přes 1600 dětí pod 15 let zemře ročně

8000 lidí zemře díky tomu, že řídi lidé věku 16-20

Silniční nehody jsou tou největší příčitnou smrti zdravých američanů cestujících do zahraničí.

CELKEM

2 060 993

úmrtí spojená se zdravím / ročně v USA

CELKEM

225,400

úmrtí následkem zdravotní péče / ročně v USA

Hlavní příčina smrti

Srdeční onemocnění

Rakovina

Zdravotní péče

Infarkt

Chronické potíže dolních cest dýchacích

Nehody

Cukrovka

Chřipka a zápal plic

Smrt zaviněná zdravotní péčí

Špatně předepsané léky

Zbytečné operace

Další zbytečné chyby v nemocnici

Infekce díky prostředí v nemocnici

Nežádoucí účinky léků

1 člověk zemřel při výletě, kde se účastnil ayahuascy, ale příčinou nebyla ayahuasca

v USA na následky zdravotní “péče” zemře ročně 225 400 lidí

37 000 lidí v USA zemře ročně při bouračkách

80 000 lidí v USA zemře na alkohol

Nikdo po ayahuasce nezemřel

Prosím pochopte, my vás nechceme přesvědčovat, my chceme pomoci těm, kteří pomoc potřebují a mají obavy, že je příroda zabije. Předkládáme pouze skutečnost.

Ayahuasca & Deprese

 

Deprese vedle závislostí, speciálně těžko řešitelné deprese, je to, kde ayahuasca jasně ukazuje svoji sílu. 

Závěr jedné studie (2018) registrované zde: http://clinicaltrials.gov (NCT02914769)

"Pokud víme, tak toto je první kontrolovaný pokus otestovat psychedelickou látku na neléčitelnou depresi. Celkem vzato tato studie přináší nové důkazy o bezpečnosti a terapeutické hodnotě ayahuascy, která se podává ve vhodném prostředí." 

https://www.cambridge.org

My osobně máme s odstraněním příčiny depresí a stavů úzkosti a podobných stavů velmi dobré zkušenosti. Když nevíte kudy kam, ayahuasca vám pomůže. Spojí vás totiž s vaší duší, srdcem, vašimi průvodci, ukáže vám během vizí, proč trpíte depresí a co máte dělat, kdo v životě vám ubírá energii a kdo je pro vás přínosem, ukáže vám lásku, ukáže vám pravdu. 

Ayahuasca & Drogová závislost

 

Ayahuasca pomohla spoustě lidí zbavit se závislostí. Co se týká závislostí dovolíme si tvrdit, že ayahuasca je snad nejefektivnější lék / metoda, léčí na nejhlubší úrovni, a to příčinu závislosti. Ukazuje skutečný problém, který jste se snažili “vyřešit” drogou, alkoholem, farmakama, umožní vám pochopit, že to nebyla správná volba a ukáže vám pro vás nejlepší cestu.

 

Nejdříve si vyjasníme jednu věc. Dostali jsme dobrou otázku: “Jak může droga léčit drogovou závislost?”. 

Slovo droga se používá pro spoustu věcí, určitě nejdete do drogerie pro drogy, že? Droga je obecně “lék nebo jiná látka, která má fyziologický efekt při požití nebo jiném přijetí tělem” nebo “látka používaná k léčení nebo k přípravě léku”. Lék tedy rovná se droga, tak to je vnímáno v angličtině a slovo droga není českého (slovanského) původu. Když se však mluví o drogách, obecně se mluví o návykových látkách s více či méně škodlivými účinky. Lékaři nemají definici drogy, ale definují závislost na určité látce - návykové látky. Některé jsou legální, některé ne. Legální status je jedna věc, škodlivé nebo prospěšné účinky jsou věc druhá.

Z hlediska návyku ayahuasca rozhodně návyková není. Opravdu? Ano, není návyková a ani si nemůžete vytvořit zvyk.

 

Tudíž ano, ayahuasca jako léčivá rostlina léčí drogovou závislost. Existují o tom vědecké studie. Dokonce jsou pokusy nastrkat ayahuascu do tablet, naštěstí však je třeba ceremoniálu a jedná se o proces, nejde spolknout tabletu a čekat, že vám vyřeší všechny problémy. Tak to nefunguje.

 

Studie, které existují, zjistili, že ayahuasca a jiné rostliny opravdu léčí závislosti. Jedna studie ukazuje, že ještě 10 let později lidé, kteří byli těžce závislí na drogách se k drogám nevrátili (Sant Pau Institute of Biomedical Research in Barcelona, 2000). Nás zajímá, co lidé říkají, po zkušenosti s ayahuascou. A oni říkají, že závislost je pryč. Celé roky se snaží zbavit se závislosti bez úspěchu, až do ceremoniálů s ayahuascou, který jim změnil život.

 

info@lupunaretreat.com

whatsapp:

+420 736 606 731 Káťa
 

  • Facebook Social Icon
  • YOUTUBE LUPUNA CENTER

Napište nám

© 2019 by Centro Ayahuasca Lupuna