Kdo se o vás stará

Jsme česko (Káťa) australský (Kev) pár, potkali jsme se při ayahuasce v Peru. Kev měl vize o našem původu, kdo jsme proč jsme tu, a že se vždy inkarnujeme spolu tam, kde nás je třeba. Od té doby jsme spolu, prošli jsme spoustu peripetií, bez ohledu na to, co jsme plánovali (krásný život v Austrálii), život nás zavál do Peru.

 

Kev měl vize o tom, že nejlepší práce pro něj je ayahuasca. Mě (Káťa) to o tři čtvrtě roku později řekl hlas v mojí hlavě "Musíte dělat ayahuascu" - zatímco jsme se v krásném domě v Praze připravovali na miminko a těšili se z našeho nádherného fitness centra...Ideál život. O to víc paradoxnější - naposledy jsem měla alkohol v 17 letech, v životě jsem nezkusila ani cigaretu, natož drogy. Ayahuasca je (chybně) státem zařazena mezi drogy :) jaký výsměch ...

 

Všechno se semlelo tak, že v Peru u Iquitos jsme vlastníky 44 ha džungle, na části jsme vystavěli krásné centrum, neustále na něm pracujeme a těší nás, že se lidem moc líbí. Každý, kdo k nám přijede říká, že ve skutečnosti je to krásnější než na webu :) 

Věřte, žít v džungli vás jen tak nenapadne. Já jsem byla těhotná, neměli jsme vodu, elektriku, neměli jsme jak skladoval jídlo, žili jsme o rýži, vajíčkách a jablkách. Na 20m2, naše první postavená chatka. Tam jsme pak žili s miminkem ještě 2 měsíce. Po každé, když jsme pochybovali, jestli má smysl dělat to, co děláme, vždy nás naše vyšší vedení ujistilo, že ano - a hlavně, nebyl to náš nápad :) Rozdali a vyhodili jsme všechno, co jsme v civilizaci měli, s 1 kufrem a kokříkem Sany se přestěhovali do džungle.

Stavění centra není jednoduché, nošení materiálu na zádech 3 km v bahně od loďky, v dešti...naše víra byla silnější. Jako cizinci jsme všude platili tzv. "gringo přirážku" :) přirážku pro bílé, bohužel, něco jako přirážka pro turisty v centru Prahy. Na stavbu centra jsme také zaměstnali lidi z okolních vesnic, aby mohli živit svoje rodiny. Za to se nám někteří odvděčili krádežemi :) 

Osobně, s láskou, jsme vám postavili koupelny, chodníčky....

 

Příležitost pracovat s ayahuascou je pro nás obrovské štěstí a čest. Máme v ruce nejúžasnější způsob, jak vyléčit tělo a duši a dát vám víc, než v co doufáte.

Pro někoho může ceremoniál být těžkou záležitostí, ale my jsme s vámi a záleží nám na vaší bezpečnosti a prožitcích. Víme, že můžete mít obavy, není však čeho se bát. Sice jste přímo v džungli, ale hada neuvidíte, pavouků je víc v Austrálii, a komárů je prý víc v Torontu. Zato můžete vidět nádherné Blue Morpho motýly. 

Ayahuasca je lék, duchovní lék, tak žádný strach. Ayahuasca nezabíjí. V našem převráceném světě léky zabíjí, místo aby léčili, a to, co léčí, je klasifikováno jako droga :) 

Kromě ayahuascy u nás můžete zažít podle mě druhou nejlepší metodu uzdravení nebo získání odpovědí - QHHT, quantum healing hypnosis technique a BQH, beyond quantum healing. 

Master Shaman

Káťa Townes (1978)

k ayahuasce jsem přišla jak slepý k houslím :) z neutrálního postoje k ní se vyvinula obrovská úcta a láska k této úžasné rostlině - čakruně a ayahuasce. Máme s manželem štěstí, že známe naše poslání a jdeme po správné cestě. V mém životě jsou dominující láska k vědění a sport. V 19 letech jsem začala učit angličtinu dospělé a vydrželo mi to 11 let. Vystudovala jsem krásný obor lingvistika fonetika & anglistika amerikanistika na FF UK, studovala jsem v USA (kognitivní věda, generativní gramatika, behaviorální psych.), chtěla jsem přečíst všechny knížky na světě :) to se nepovedlo. Vybudovala jsem a 11 let vlastila krásné fitness centrum s crossfitem a bojovými sporty - Xfitness. Plán byl z 1400m2 fitka udělat skoro 4000m2...ale bylo to tak komplikované vzhledem k úřadům, mezi tím Babiš začal plenit českou morálku a provedl honbu na podnikatele, plán jsem vzdala - zároveň mi osud přihrál Australana, 44 ha džungle v Peru v dubnu 2018, kde máme oficiální trvalý pobyt a narodila se nám v Peru holčička s peruánsko australskou národností. Stavění centra a zároveň miminko byl masakr. Kromě toho se zabývám QHHT - terapie kvantovou léčivou hypnózou a BQH - více než kvantové léčení. Znám toho dost o různých metodách léčení, moje oblíbená je hypnóza, aromaterapie, práce s energií a myšlenkou. Krystaly. A samozřejmě jako top - ayahuasca.

Třeba se zajímáte o hnutí New Age, posloucháte videa Abraham (Ester Hicks), hledáte návody, jak být šťastný, zkoušíte meditovat, chodíte na semináře a přednášky, jen to aplikovat v životě nějak vázne. Možná víte něco o skutečné historii Země a chcete vědět víc - sledujete David Icke, David Wilcock nebo Gaia TV. Čekáte na vzestup (ascension), snažíte se být probuzení...získejte informace a pochopení skrz ayahuascu sami, ne filtrovaně skrz jiné lidi, co člověk to názor. Ayahuasca je ultimátní pravda a dá vám víc, než čekáte.

Kevin Townes (1981), šaman, nejúžasnější člověk na světě, měl v Austrálii rodinnou firmu na vodo izolaci, nechal ji bráchovi, bez mrknutí oka a jedinýho dolaru. Během ayahuasca ceremoniálu pochopil, co je jeho poslání - dělat ayahuascu, být vaším průvodcem. Tak to dělá a konečně po prvé v životě se cítí skutečně šťastný - to hlavně teda protože má mě :) . Mrkněte na naše videa.

Kevin se stal šamanem v dubnu 2019. Při jednom z ceremoniálů se mu zjevila Matka Ayahuasca a řekla mu: "Ty jsi šaman". Chvíli se s ní dohadoval, že není, že k tomu vede dlouhá cesta, ale ona si trvala na svém. ... :) Stále se učí. Učí se od Maestrů, který se tomu věnují desítky let.

Ceremoniál vede Master Shaman Nilton Torres Bardales a šaman Kev. Pravidelně také Master šaman Jauriman García Torres. Naše ayahuasca je silná, stačí polovina panáka pro silné vize, jinde nestačí 2 a půl. Naši šamani sledují ayahuasca tradici v Peruánské amazonii, sami se věnují ayahuasce desítky let a jak říkají, byli pro ni narozeni. Ayahuascu vnímají jako úžasný lék, je to pro ně matka, učitel, medicína. Ceremoniál s našimi šamany je opravdový zážitek. Někdy trvá 4 h, někdy i 6. 

Icaros Lupuna.mp3Nilton
00:00 / 04:30

info@lupunaretreat.com

whatsapp:

+420 736 606 731 Káťa
 

  • Facebook Social Icon
  • YOUTUBE LUPUNA CENTER

Napište nám

© 2019 by Centro Ayahuasca Lupuna